شنبه 8 بهمن 1401

  • بازر گانی علیایی با بیش از 9 شعبه در سراسر کشور
071-38392863-4
  • بازر گانی علیایی با بیش از 9 شعبه در سراسر کشور
Olyaei_elevator@yahoo.com
product

تابلو فرمان

تابلو فرمان

شرکت آرکل
شرکت آرکل ترکیه از سال 1998 فعالیت خود را در راستا تولید تابلو فرمان آسانسور آغاز کرد. امروزه شرکت آرکل فعالیت خود را در زمینه کارت های کنترل آسانسور,پنل های کنترل کننده ,سیستم نجات اضطراری ,مجموعه های تجدید نظرو زنگ دار ,درایور تک سرعته(VVVF) ,تولید واحد کنترل یکپارچه بالابر ,طراحی و تولید انواع قطعات مورد نیاز در صنعت آسانسور با بالاترین کیفیت گسترش داده است. اولین صادرات را در سال 2003 انجام داد و اولین راننده موتور آسانسور ترکیه را در سال 2005 طراحی کرد. پس از استاندارد آسانسور برای ادغام اتحادیه اروپا در ترکیه ، EN81-1 / 2 افق جدیدی را برای به منظور تجدید نظر در محصولات خود وارد کرد. مطابق با این استانداردها ، از سال 2006 امکان تجارت این محصولات با کشورهای اتحادیه اروپا فراهم شد. هم اکنون محصولات این شرکت به آسیا,آفریقا,اروپا و حتی استرلیا هم صادر میشود. آرکل در سال 2013 با تولید راننده آسانسور یکپارچه به یکی از سه شرکت برتر جهان تبدیل شد. بعد از آن با جوایز Red Dot جایزه گرفت که یک جایزه مهم برای طراحی صنعتی با واحد کنترل آسانسور یکپارچه Arcode در سال 2014 است. از طرف دیگر ، Arcode با مسابقه جوایز فناوری که توسط بنیاد توسعه فناوری ترکیه و TUBITAK برگزار شد ، پاداش گرفت. به منظور تبدیل شدن به یک بازیگر جهانی در صنعت خود ، ساختار مشارکت این شرکت پس از فروخته شدن سهم اکثریت این شرکت به صندوق سرمایه خصوصی محلی Mediterra Capital در دسامبر سال 2016 با Melih Küçükçalık تغییر شکل گرفت. با این ساختار جدید ، A.S. در ژوئیه سال 2017 به تاسیسات جدید خود که 11.000 متر مربع مساحت بسته است منتقل شد و با بیش از 200 کارمند و مطابق با درخواست مشتری عملیات خود را ادامه می دهد. در مارس 2018 ، شعبه هند را در وادودارا افتتاح کرد و یک قدم محکم در جهت حضور یک شرکت بین المللی برداشت. در همان سال ، شرکت تولید دامنه موتور Synchronous Lift را در محدوده تولید گسترده خود گنجانید. با افزایش سهم بازار محصولات کاربر پسند با افزایش سهم بازار در بازارهای ملی و بین المللی ، جلب رضایت مشتری به عنوان هدف اصلی و بهبود جایگاه آنها در صنعت آسانسور ، با افزایش بیشتر از نظر صادرات و نوآوری.
معرفی وظایف تابلو فرمان
مهم ترین بخش یک آسانسور تابلو فرمان آن میباشد چون هماهنگی میان سایر قطعات بر عهده تابلو فرمان آسانسور میباشد. به واسطه آن که در ساختار تابلو فرمان سیستم نرم افزاری تعبیه شده است, قابلیت نصب انواع آبشین ها را دارد یا به بیان دیگر قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد. البته لازم به ذکر است در صورتی که امکانات و قابلیت های مورد نظر وابسته به سخت افزار تابلو باشد، این انعطاف پذیری دیگر تاثیری نداشته و لازم است انتخاب دقیق تری داشته باشیم. بنابراین به منظور راه اندازی و عملکرد درست یک سیستم آسانسور، ضروری است که یک تابلو کنترل مناسب انتخاب گردد و از خرابی های تابلو فرمان کاسته شود
تابلو آرکل آرکیوب
این تابلو یکی از برجسته ترین محصولات شرکت آرکل است که به دو صورت گیربکس و گیرلس طراحی و تولید شده است. تابلو آرکیوب گیرلس دو نوع MR و MRL تولید شده است که تفاوت این د ونوع در وجود موتور خانه است. نصب تابلو آرکیوب MR حتما احتیاج به موتور خانه دارد اما تابلو آرکیوب MRL احتیاجی به نصب در موتور خانه ندارد. تابلو آرکل آرکیوب یکی از تابلو های کم هزینه و قدرتمند در میان تابلو فرمان های موجود است. همچنین تابلو آرکیوب از انواع انکودر (Encoder)مثل HTL 12-30VDC، SinCos و EnDat پشتیبانی می کند. در واقع انکودر به قطعاتی گفته می شود که در آسانسور و یا سایر دستگاه ها به منظور کنترل حرکت و فیدبک ها به کار برده می شوند.از دیگر قابلیت های مهم این تابلو، همسطح سازی کابین آسانسور با درب باز می باشد؛ بنابراین این تابلو فرمان، با داشتن وزن کم، نصب راحت و طراحی ساده ای که دارد به یک محصول بی نظیر و ایده آل تبدیل شده است. امروزه اغلب تابلو فرمان هایی که به بازار ارائه می شوند، دارای اندازه های بزرگ و وزن زیاد هستند، اما تابلو آرکیوب در جعبه ای کوچک و با وزنی کم، طراحی و تولید شده است.
از مهمترین ویژگی های فنی تابلو آرکیوب هم می توان به داشتن سیستم نجات اضطراری با (UPS)، داشتن وزنی حدود ۱۹٫۴ کیلوگرم، ابعاد ۵۳۵ × ۴۲۲ × ۱۹۵ سانتی متر، اشاره نمود. همچنین داشتن سیستم Closed Loop که سبب می شود تا درایو به طور دقیق تری، پالس های الکتریکی را پردازش کرده و حرکت موتور را به طور دقیق تر کنترل نماید؛ این امر در نهایت سبب می شود تا کابین آسانسور حرکتی نرم تر داشته باشد. تابلو فرمان آرکیوب توانایی کنترل تا 16 طبقه با ظرفیت 13 نفره و سرعت1.6 متر بر ثانیه را دارا است. همچنین این تابلو توانایی کنترل دو آسانسور گروهی را به طور همزمان دارد.
مشخصات تابلو آرکل آرکد
این تابلو نیز همانند تابلو آرکیوب بسیار قدرتمند و کم هزینه میباشد که به دو صورت گیربکس و گیرلس طراحی و تولید شده که همانند تابلو آرکیوب در ورژن گیرلس به دو نوع MR و MRL قابلیت نصب دارد. این تابلو برعکس تابلو آرکیوب مناسب آسانسور های ر تردد میباشد که قابلیت کنترل 64 طبقه با ظرفیت 14 تا 75 آمپر و سرعت 8 متر بر ثانیه دارد. این تابلو از توانایی کنترل تا 8 آسانسور گروهی به طور همزمان برخوردار است.
تابلو فرمان های آرکل آرکیوب و آرکل آرکد در دو ورژن اروپا و ورژن هند تولید میشود که از نظر قیمتی ورژن هند از قیمت کمتری برخوردار است.
بازرگانی آسانسور علیایی و کمپانی آرکل
بازرگانی آسانسور علیایی از سال 98 نملیندگی رسمی شرکت آرکل را بر عهده گرفت. شرکت ما تامین کننده انواع تابلو فرمان شرکت آرکل همانند: تابلو فرمان آرکل آرکیوب و تابلو فرمان آرکل آرکد میباشد. تابلو فرمان های شرکت آرکل در 3 نوع گیربکس, گیرلسMRL و گیرلسMR در تمامی آمپر ها در انبار بازرگانی آسانسور علیایی شعبه شیراز موجود میباشد.


تابلو فرمان سایر محصولاتکليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت محفوظ و متعلق به بازرگانی آسانسور علیایی مي باشد .
Olyaei-Elevator.ir - Copyright © - All rights reserved